Przedborów 2018

Podczas tegorocznego pobytu w Przedborowie, który odbył się w dniach 16-23 lipca, towarzyszył i patronował nam św. Józef. Centrum każdego dnia była Eucharystia i wspólne modlitwy na rozpoczęcie i zakończenie dnia. Poza tym czas obfitował w różnego rodzaju zajęcia: arteterapię, bajkoterapię i warsztaty kulinarne, podczas których lepiliśmy przepyszne pierogi nadziewane jagodami. Praktycznie każdego dnia odbywały się warsztaty teatralne – przygotowaliśmy jasełka, które zaprezentowaliśmy na zakończenie rekolekcji.
W czwartek odwiedziliśmy  zaprzyjaźniony ośrodek „Na wzgórzu” : z całego serca dziękujemy gospodarzom za gościnę. W środę mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie teatralne  w wykonaniu Teatru A z Gliwic.  Zaś w piątek odwiedzili nas Przyjaciele z Nysy którzy dali mini recital muzyczny.  Nie zabrakło także kąpieli w basenie oraz pełnych radości dyskotek i wieczorów pogodnych.
Choć wakacje już dawno za nami, my już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu.
W ciągu roku jednak nie zwalniamy tempa
Zapraszamy w każdą 3cią niedzielę miesiąca na Mszę z modlitwą o uzdrowienie w kościele parafialnym w Świbie o godzinie 15.00, a po niej spotkanie przy kawie i ciastku.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć w Galerii.