Członkowie Stowarzyszenia Ołówek oraz nasi przyjaciele

ZARZĄD STOWARZYSZENIA OŁÓWEK


ola lemanik

 

Aleksandra Lemanik, Prezes  Stowarzyszenia „Ołówek”, absolwentka Optometrii na Politechnice Wrocławskiej. Na codzień pomaga ludziom lepiej widzieć świat. Lubi poznawać nowych ludzi, a wolnych chwilach piec ciasta i rozwiązywać łamigłówki logiczne. Nie lubi bezczynności.


Kasia Guziałek
Katarzyna Guziałek, Wiceprezes Stowarzyszenia „Ołówek”

img_0046
Joanna Samolewska, Skarbnik Stowarzyszenia „Ołówek”

kiszka

Dominika KieszkowskaSekretarz Stowarzyszenia „Ołówek”


dominka gola

Dominika Gola, członek Zarządu, studiuje medycynę. Lubi nauki ścisłe, ale także teatr, podróże i taniec.


SONY DSC

ksiądz Rafał Lubryka, członek Zarządu, proboszcz parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie, od samego początku związany z wczasorekolekcjami w Przedborowie.


 

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA


 

ja 2

Anna Biczysko (Woźniak), absolwentka pedagogiki specjalnej na UAM. Na co dzień pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, a także jako animator zabaw dziecięcych.  Lubi aktywnie spędzać czas i podróżować. Gra w siatkówkę, jeździ na rowerze. Uwielbia góry i przygody.


marta puchała

Marta Górecka (Puchała), skończyła pielęgniarstwo, ponieważ zawsze fascynowała ją medycyna. Stara się robić to, co lubi oraz to, co przynosi jej radość i satysfakcję. Kiedy tylko pozwala jej czas, uprawia sport.


Wiesia Zamojska

Wiesia Zamojska,  ma 30 lat, mieszka w Kępnie. Ukończyła studia na kierunku Edukacja i rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną we Wrocławiu. Interesuje się m.in. muzyką, śpiewem, pantomimą i językiem migowym. Praca z ludźmi i pomaganie im jest dla niej niezwykle ważna i cenna, dlatego chciałaby to realizować w swoim życiu, – bo jak mówi św. Łukasz w Dziejach Apostolskich: „Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” (Dz 20,35) oraz „Radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7)


Kwaśna

Joanna Kwaśna, absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się polską literaturą, muzyką, filmem i oczywiście sztuką. Szczególnie bliskie jest jej malarstwo polskie doby XIX i XX w. Jej głównym celem jest popularyzowanie sztuki i szeroko pojętej kultury wśród osób z niepełnosprawnością.


natalia gurgul

Natalia Gurgul, absolwentka wydziały prawa i administracji UAM. Z wolontariatem związana od 2011r. Lubi podróże, fotografię, góry.


tyc

Łukasz Tyc,


m.kaczor

Martyna Kaczor,  absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Pasjonatka muzyki i śpiewu, działająca w opolskim duszpasterstwie Xawerianum. Uwielbia dzieci i to ich wychowanie jest dla niej priorytetem. W Stowarzyszeniu „Ołówek” trzyma pieczę nad niedzielną scholą.


Kinga

Kinga Albert,  absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek: fizjoterapia. Lubi aktywnie spędzać czas. Swoją przyszłość łączy ze współpracą z osobami z niepełnosprawnością.


SONY DSC

Hanna Tomalik, fizjoterapeuta i terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prowadzi Gabinet rehabilitacji „FIZJOTEKA”. Uwielbia powieści kryminalne oraz pracę z dziećmi.


kuźnik

Paweł Kuźnik, student II roku na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Interesuje się muzyką, gra na saksofonie altowym w Big Bandzie Pwr. Lubi majsterkować. Jest wolontariuszem od 4 lat.


Beti

Beata Biczysko, 


Paulina Idzikowska,


Bartosz Kucharski, pogodny i uśmiechnięty student Politechniki Wrocławskiej. Lubi tańczyć, grać w gry planszowe, programować i spędzać czas ze znajomymi.


Irena Warzycha


iga

Iga Wróblewska, studentka drugiego roku fizjoterapii w Opolu na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej. W przyszłości chce pracować z ludźmi i pomagać im poprzez rehablitację.
Lubi spędzać aktywnie czas jeżdżąc na rolkach i na rowerze, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca.
W wolnym czasie uwielbia czytać książki. Kocha zwierzęta, jej hobby to konie i jazda konna.
Interesuje się wszystkim co jest związane z fizjoterapią, hipoterapią i psychologią.


m-k

Maciek Kieszkowski – jest uczniem liceum. Interesuje się historią, lubi czytać książki i grać w gry planszowe.

Ostatnie wpisy

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728