Członkowie Stowarzyszenia Ołówek oraz nasi przyjaciele

ZARZĄD STOWARZYSZENIA OŁÓWEK


ola lemanik

Aleksandra Lemanik, Prezes  Stowarzyszenia „Ołówek”, studiuje Optykę na Politechnice Wrocławskiej. Lubi poznawać nowych ludzi, a wolnych chwilach piec ciasta i rozwiązywać łamigłówki logiczne. Nie lubi bezczynności.


Kasia Guziałek
Katarzyna Guziałek, Wiceprezes Stowarzyszenia „Ołówek”

img_0046
Joanna Samolewska, Skarbnik Stowarzyszenia „Ołówek”

kiszka

Dominika KieszkowskaSekretarz Stowarzyszenia „Ołówek”


dominka gola

Dominika Gola, członek Zarządu, uczennica trzeciej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Lubi nauki ścisłe, ale także teatr, podróże i taniec.


SONY DSC

ksiądz Rafał Lubryka, członek Zarządu, proboszcz parafii pw. św. Katarzyny Aleksandyjskiej w Świbie, od samego początku związany z wczasorekolekcjami w Przedborowie.


 

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA


 

ja 2

Anna Biczysko (Woźniak), absolwentka pedagogiki specjalnej na UAM. Na co dzień pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, a także jako animator zabaw dziecięcych.  Lubi aktywnie spędzać czas i podróżować. Gra w siatkówkę, jeździ na rowerze. Uwielbia góry i przygody.


marta puchała

Marta Górecka (Puchała), studiuje pielęgniarstwo, ponieważ zawsze fascynowała ją medycyna. Stara się robić to, co lubi oraz to, co przynosi jej radość i satysfakcję. Kiedy tylko pozwala jej czas, uprawia sport.


Wiesia Zamojska

Wiesia Zamojska,  ma 30 lat, mieszka w Kępnie. Ukończyła studia na kierunku Edukacja i rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną we Wrocławiu. Interesuje się m.in. muzyką, śpiewem, pantomimą i językiem migowym. Praca z ludźmi i pomaganie im jest dla niej niezwykle ważna i cenna, dlatego chciałaby to realizować w swoim życiu, – bo jak mówi św. Łukasz w Dziejach Apostolskich: „Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” (Dz 20,35) oraz „Radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7)


Kwaśna

Joanna Kwaśna, studentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się polską literaturą, muzyką, filmem i oczywiście sztuką. Szczególnie bliskie jest jej malarstwo polskie doby XIX i XX w. Jej głównym celem jest popularyzowanie sztuki i szeroko pojętej kultury wśród osób z niepełnosprawnością.


natalia gurgul

Natalia Gurgul, absolwentka wydziały prawa i administracji UAM. Z wolontariatem związana od 2011r. Lubi podróże, fotografię, góry.


tyc

Łukasz Tyc,


m.kaczor

Martyna Kaczor,  studentka 3 roku pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Pasjonatka muzyki i śpiewu, działająca w opolskim duszpasterstwie Xawerianum. Uwielbia dzieci i to ich wychowanie jest dla niej priorytetem. W Stowarzyszeniu „Ołówek” trzyma pieczę nad niedzielną scholą.


Kinga

Kinga Albert,  absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek: fizjoterapia. Lubi aktywnie spędzać czas. Swoją przyszłość łączy ze współpracą z osobami z niepełnosprawnością.


SONY DSC

Hanna Tomalik, fizjoterapeuta i terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prowadzi Gabinet rehabilitacji „FIZJOTEKA”. Uwielbia powieści kryminalne oraz pracę z dziećmi.


kuźnik

Paweł Kuźnik, student II roku na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Interesuje się muzyką, gra na saksofonie altowym w Big Bandzie Pwr. Lubi majsterkować. Jest wolontariuszem od 4 lat.


Beti

Beata Biczysko, 


Paulina Idzikowska,


Bartosz Kucharski, pogodny i uśmiechnięty student Politechniki Wrocławskiej. Lubi tańczyć, grać w gry planszowe, programować i spędzać czas ze znajomymi.


Irena Warzycha


iga

Iga Wróblewska, studentka drugiego roku fizjoterapii w Opolu na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej. W przyszłości chce pracować z ludźmi i pomagać im poprzez rehablitację.
Lubi spędzać aktywnie czas jeżdżąc na rolkach i na rowerze, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca.
W wolnym czasie uwielbia czytać książki. Kocha zwierzęta, jej hobby to konie i jazda konna.
Interesuje się wszystkim co jest związane z fizjoterapią, hipoterapią i psychologią.


m-k

Maciek Kieszkowski – jest uczniem liceum. Interesuje się historią, lubi czytać książki i grać w gry planszowe.

Kalendarz

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930