Członkowie Stowarzyszenia Ołówek oraz nasi przyjaciele

ZARZĄD STOWARZYSZENIA OŁÓWEK


ola lemanik

Aleksandra Lemanik, Prezes  Stowarzyszenia „Ołówek”,

 Absolwentka Optometrii na Politechnice Wrocławskiej. Na codzień pomaga ludziom lepiej widzieć świat. Lubi poznawać nowych ludzi, a wolnych chwilach piec ciasta i rozwiązywać łamigłówki logiczne. Nie lubi bezczynności.


Kasia Guziałek
Katarzyna Guziałek, Wiceprezes Stowarzyszenia „Ołówek”
Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej w Kępnie, pasjonatka muzyki. Pięknie gra na gitarze.W Ołówku jest dba o  oprawę muzyczną każdej Mszy Świętej  i adoracji podczas naszych spotkań w Świbie.

img_0046
Joanna Samolewska, Skarbnik Stowarzyszenia „Ołówek”
Studentka ostatniego roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, z powodzeniem łączy studia z pracą w zawodzie. W Ołówku jest chyba najbardziej wpływową osoba, bo … trzyma kasę 🙂 Fenomenalnie radzi sobie z  fakturami, przelewami czy sprawozdaniami.

kiszka

Dominika KieszkowskaSekretarz Stowarzyszenia „Ołówek”

Studentka Polonistyki i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. W Ołówku zajmuje się przede wszystkim stroną medialną: pisaniem artykułów do gazet, publikacjami na FB i na stronie oraz jak mało kto potrafi o nas mówić podczas wywiadów z radiem.


dominka gola

Dominika Gola, członek Zarządu,

Studentka Medycyny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Lubi nauki ścisłe, ale także teatr, podróże i taniec.


SONY DSC

ksiądz Rafał Lubryka, członek Zarządu,

proboszcz parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie. Od samego początku czyli od 2014 roku związany z wczasorekolekcjami w Przedborowie. Inicjator wyjazdów i  duchowy przewodnik naszej grupy


CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA


ja 2

Anna Biczysko (Woźniak)

absolwentka pedagogiki specjalnej na UAM. Na co dzień pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, a także jako animator zabaw dziecięcych.  Lubi aktywnie spędzać czas i podróżować. Gra w siatkówkę, jeździ na rowerze. Uwielbia góry i przygody.


marta puchała

Marta Górecka (Puchała)

skończyła pielęgniarstwo, ponieważ zawsze fascynowała ją medycyna. Stara się robić to, co lubi oraz to, co przynosi jej radość i satysfakcję. Kiedy tylko pozwala jej czas, uprawia sport.


Wiesia Zamojska

Wiesia Zamojska

  ma 30 lat, mieszka w Kępnie. Ukończyła studia na kierunku Edukacja i rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną we Wrocławiu. Interesuje się m.in. muzyką, śpiewem, pantomimą i językiem migowym. Praca z ludźmi i pomaganie im jest dla niej niezwykle ważna i cenna, dlatego chciałaby to realizować w swoim życiu, – bo jak mówi św. Łukasz w Dziejach Apostolskich: „Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” (Dz 20,35) oraz „Radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7)


Kwaśna

Joanna Kuźnik (Kwaśna)

 absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się polską literaturą, muzyką, filmem i oczywiście sztuką. Szczególnie bliskie jest jej malarstwo polskie doby XIX i XX w. Jej głównym celem jest popularyzowanie sztuki i szeroko pojętej kultury wśród osób z niepełnosprawnością.


natalia gurgul

Natalia Gurgul

 absolwentka wydziały prawa i administracji UAM. Z wolontariatem związana od 2011r. Lubi podróże, fotografię, góry.


tyc

Łukasz Tyc,

Absolwent Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej


m.kaczor

Martyna Kaczor

 absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Pasjonatka muzyki i śpiewu, działająca w opolskim duszpasterstwie Xawerianum. Uwielbia dzieci i to ich wychowanie jest dla niej priorytetem. W Stowarzyszeniu „Ołówek” trzyma pieczę nad niedzielną scholą.


Kinga

Kinga Albert

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek: fizjoterapia. Lubi aktywnie spędzać czas. Swoją przyszłość łączy ze współpracą z osobami z niepełnosprawnością.


SONY DSC

Hanna Tomalik

fizjoterapeuta i terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prowadzi Gabinet rehabilitacji „FIZJOTEKA”. Uwielbia powieści kryminalne oraz pracę z dziećmi.


kuźnik

Paweł Kuźnik

 student Automatyki i Robotyki roku na Politechnice Wrocławskiej. Interesuje się muzyką, gra na saksofonie altowym w Big Bandzie Pwr. Lubi majsterkować. Jest wolontariuszem od 4 lat.


Beti

Beata Biczysko, 

Fizjoterapeutka


Paulina Idzikowska,


Bartosz Kucharski

 pogodny i uśmiechnięty student Politechniki Wrocławskiej. Lubi tańczyć, grać w gry planszowe, programować i spędzać czas ze znajomymi.


Irena Warzycha

Mama jednej z naszych podopiecznych – Aldonki. Pani Irena robi najlepsze obiady pod słońcem 🙂


iga

Iga Wróblewska

studentka drugiego roku fizjoterapii w Opolu na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej. W przyszłości chce pracować z ludźmi i pomagać im poprzez rehabilitację. Lubi spędzać aktywnie czas jeżdżąc na rolkach i na rowerze, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. W wolnym czasie uwielbia czytać książki. Kocha zwierzęta, jej hobby to konie i jazda konna. Interesuje się wszystkim co jest związane z fizjoterapią, hipoterapią i psychologią.


m-k

Maciek Kieszkowski – jest uczniem liceum. Interesuje się historią, lubi czytać książki i grać w gry planszowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*